Monthly archives "Лютий 2024"

Процесс встановлення зубної коронки. Протезування в м. Суми

Встановлення зубної коронки в м. Суми – це важлива стоматологічна процедура, яка допомагає відновити функцію та естетику пошкодженого зуба. Цей процес включає кілька кроків, починаючи з підготовки зуба і закінчуючи кріпленням коронки.

Read More →

Коли треба видаляти зуб? Видалити зуб в м. Суми

Видалення зуба – це серйозний медичний втручання, яке часто викликає певні страхи та побоювання у пацієнтів. Однак іноді видалення зуба є необхідним заходом для збереження загального здоров’я та попередження подальших ускладнень.

Read More →

Як обрати гарного стоматолога? Стоматолог м. Суми

Обираючи стоматолога, люди часто стикаються з різними питаннями та переживаннями. Як знайти фахівця, на якого можна покластися? Як забезпечити, щоб візит до стоматолога був безпечним та комфортним?

Read More →

Застосування лазера в стоматології. Стоматологія м. Суми

Лазерна технологія стала невід’ємною частиною сучасної стоматології, перетворивши підхід до багатьох процедур та методів лікування. Використання лазерів у стоматології відкриває нові можливості для точного та безболісного лікування, а також сприяє підвищенню комфорту для пацієнтів.

Read More →

Як підготуватися до встановлення зубного імплантату в Сумах

Імплантація зуба є важливою стоматологічною процедурою, яка може відновити здоров’я та естетику вашого посмішки. Підготовка до цієї процедури включає ряд кроків, щоб забезпечити успішний результат та максимальний комфорт під час проведення операції. У цій статті ми розглянемо кілька кроків, які допоможуть вам підготуватися до імплантації зуба.

Read More →

Ортодонтія. Що в себе включає? Ортодонт м. Суми

Ортодонтія – це галузь стоматології, яка спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні аномалій зубо-щелепного апарату, таких як неправильне прикусу та невірне розташування зубів. Ця область стоматології включає в себе широкий спектр методів та процедур, які допомагають покращити функціональність, естетику та загальне здоров’я зубо-щелепного апарату. У цій статті ми розглянемо, що саме включає в себе ортодонтія та які переваги вона може принести пацієнтам.

Read More →

Які є недоліки коронок з діоксиду цирконію?

Коронки з діоксиду цирконію – це популярний варіант для відновлення зубів у стоматології, оскільки вони відзначаються високою міцністю, надійністю та естетичністю. Однак, як і будь-який матеріал, коронки з діоксиду цирконію мають свої недоліки, які варто враховувати при виборі цього методу відновлення зубів.

Read More →

Як відновити відсутній зуб? Протезування зубів в Сумах

Втрата зуба може бути неприємним та небажаним досвідом, який може вплинути на якість життя та самопочуття людини. Проте сучасна стоматологія пропонує кілька методів відновлення відсутніх зубів, які дозволяють відновити функціональність та естетику посмішки.

Read More →

Керамічні зубні коронки. Поставити коронку в Сумах

Керамічні зубні коронки – це один із найпопулярніших видів коронок, які використовуються в стоматології для відновлення та захисту пошкоджених зубів. Вони відомі своєю натуральністю, естетичністю та довговічністю, що робить їх привабливим вибором для багатьох пацієнтів. Однак, коли слід обирати керамічні зубні коронки, а коли варто розглянути інші варіанти? Давайте розглянемо детальніше.

Read More →

Карієс під зубною коронкою. Протезування зубів в Сумах

Карієс під зубною коронкою є серйозною стоматологічною проблемою, яка може виникнути після встановлення коронки на пошкоджений або дефектний зуб. Під зубною коронкою, що відтворює натуральну форму зуба, можуть утворюватися бактерії та нальот, що може призвести до розвитку карієсу. Розуміння причин та факторів ризику цього стану є важливим для попередження подібних ускладнень та збереження здоров’я зубів. Давайте розглянемо детальніше проблему карієсу під зубною коронкою.

Read More →