Якщо у вас чутливі зуби

Зазвичай зубний біль з’являється раптово і думати про щось інше, ніж позбавитись від нього, людина не може. Особливо схильні до виникнення болю чутливі зуби. Кожен п’ятий має чутливі зуби. Не всі ці люди звертаються за допомогою до стоматолога, але лікар не завжди зможе визначити причину болю.

Коли зуби реагують на гарячу чи холодну їжу, кислу чи солодку, причиною цього найчастіше є тонка зубна емаль. У таких випадках чистити зуби потрібно починати не раніше півгодини після їди, застосовувати полоскання після кислого або солодкого. Виключити використання електронної зубної щітки. Для таких зубів слід підібрати відповідну щітку та пасту.

Зубна щітка для чутливих зубів повинна мати м’яку щетину із закругленими кінчиками. Тому слід обирати щітку відомих виробників. Купуючи щітку, вимагайте сертифікат на продукцію. Відсутність такого може вказувати на підробку, яка може зашкодити як зубам, так і яснам.

Чи не кожна зубна паста підійде для догляду за чутливими зубами. Не слід застосовувати пасти, що відбілюють, через присутність у її складі перекису або соди. Такі пасти просто стирають верхній шар таким чином тонкої емалі. Слід користуватися пастами, в яких замість адгезиву використовується діоксид кремнію, що не травмує емаль.

 

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.