Як басейн може шкодити зубам?

Плавання в басейні,за порадою американських стоматологів,  повинно бути з розумінням про шкоду для зубів від цієї процедури. Плавання в басейні – це не тільки задоволення, а й користь. Незважаючи на це, для зубів існує прихована загроза.

Плавання в басейні або проведений час в аквапарку може позначитися негативним чином на зубній емалі. Про це заявили дослідники Нью-Йоркського університету.

Стоматологи неодноразово попереджали про те, що вода в плавальних басейнах та в аквапарках негативно впливає на зубну емаль. Особливо це стосується місць, де не надто відповідально ставляться до чищення басейнів. Ще 1986 року було проведено дослідження, яке показало, що майже 40% спортсменів, які професійно займаються плаванням, мають ерозію зубної емалі.

Зубна емаль руйнується через високий вміст у воді басейну кислоти, а також при зниженні рівня рН. Визначити низький рівень рН легко. У людини при цьому починають сльозитися очі і щипає в носі. Часто такі симптоми пов’язують із вмістом хлорки у воді.

На ефективність тієї ж хлорки впливає рівень рН у питній воді. Якщо він високий, то здатність хлорки дезінфікувати воду сильно знижується і у воді залишається багато бактерій.

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.