Види імплантів. Зубна імплантація в м. Суми

Один із найефективніших способів замінити відсутній зуб- поставити імплантат. Імплантація зубів у м. Суми здобуває все більшу популярність, але одним з питань у пацієнтів залишається — який саме імплант слід поставити.

Імплантати встановлюються в щелепну кістку і повністю відтворюють зубний корінь. Після приживлення такого штучного кореня на нього буде встановлено коронкову частину.

Імплантати бувають різних видів. Спробуємо розібратися в них.

За формою імплантати поділяють на: циліндричні, конічні, трубчасті, гвинтові, пластинчасті та зі сходами.

За складністю та способом встановлення імплантати бувають:

  1. З коренеподібною формою. Такий тип імплантату використовують якщо в щелепній кістці достатньо кісткової тканини для того, щоб туди вкрутити імплантат. Імплантати з коренеподібною формою мають різьблення. Це дозволяє досягти максимально надійної фіксації.
  2. Плстинчастими. Такий тип імплантатів використовують якщо застосувати коренеподібний імплантат неможливо через вузьку кістку. Імплантат плоский та довгий. За рахунок такої форми він надійно встановлюється на вузькій кістці.
  3. Комбінованими. Такі імплантати поєднали в собі ознаки коренеподібного та пластинчастого імплантату.
  4. Внутрішньослизові. Такі імплантати застосовують при атрофії альвеолярного відростка верхньої щелепи. Товщина слизової оболонки при установці імплантату такого типу не повинна перевищувати 2мм.
  5. Ендодонтичні. Ендодонтичні імплантати застосовують при одноетапній імплантації.
  6. Субперіостальні. Такі імплантати ставлять під окістя. Це добрий варіант протезування при сильному розсмоктуванні кістки.
  7. Дисковими. Цей тип імплантату використовують у ситуаціях, коли не можна застосувати інші типи імплантатів.
  8. Міні-імплантати. Використовуються для фіксації повністю знімних протезів.

Фахівці нашої клініки вже багато років поспіль успішно проводять імплантацію зубів у Сумах. Задати питання щодо умов встановлення та вартості імплантатів у м. Суми можна на консультації у нашій клініці.

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.