Причини гострого зубного болю. Лікування зубів в м. Суми

Поява зубного болю завжди неприємний сюрприз. Вести нормальне життя з зубним болем неможливо, тому людина намагається зняти його лікарськими препаратами, і записується на прийом до стоматолога. Гострий зубний біль не слід терпіти.

Перед тим, як визначити чому з’явилася зубна біль, слід розуміти будову зуба. Він складається з коронкової частини, шийки, та кореня. Тверда тканина – це дентин, котрий покритий шаром зубної емалі.  Всередені зуба з порожнина, в якій знаходиться пульпа- тканина з нервовими закінченнями.

Тож зубний біль можуть спровокувати:

  • Глибокий карієс. При розповсюдженні каріозного процесу на дентин може відчуватися біль при прийомі холодної/гарячої їжі, при чищенні зубів. Після того як подразник перестав впливати на зуб, біль припиняється.
  • Пульпіт. Це захворювання часто є наслідком запущеного карієсу. Інфекція потрапляє до зубної пульпи. Біль при пульпіті гострий, посилюється в нічний час, зуб реагує на контрасну по температурі їжу.
  • Періодонтит. Періодонтит – це захворювання при якому відбувається запалення тканин, оточуючих зуб. Біль при цьому пронизлива і відчувається навіть при легкому дотику на зуб.
  • Абсцес. Це запальне захворювання, при якому у верхівки зубного кореня виникає гнійне утворення. Дотик до ясен в районі абсцесу викликає біль. Больові відчуття з’являються і під час їжі.
  • Запалення ясен. У дорослої людини особливо біль відчувається при прорізуванні зубів мудрості. Запалення поширюється на ясна в районі здорових зубів, провокуючи дискомфорт при пережовуванні їжі.

Лікування відбувається згідно встановленої причини виникнення зубного болю.

Лікувати зуби в м. Суми можна в клініці Brilliant Smile.

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.