Про зубні захворювання

Найросповсюденнішою причиною, за якою відбувається ураження, подальша втрата зуба – є карієс. Але існують і некаріозні захворювання, при яких відбувається ураження емалі і дентину.

Такі захворювання виникають під дією спадкового фактора або під впливом внутрішніх або зовнішніх факторів.

Захворювання, некаріозного характеру, що викликають руйнування емалі та дентину:

  • Флюороз. Захворювання викликане надлишком в організмі фтору. Часто зустрічається в районах корорих у воді високий вміст цього елемента. Виявляється у вигляді білих смуг. Лікування полягає в стабілізації рівня фтору, а також у обробці емалі.
  • Гіпоплазія емалі. Таке захворювання призводить порушення мінералізації, внаслідок чого емаль залишається недорозвинена. Захворювання буває як набуте, так і вроджене. Вроджена гіпоплазія пов’язана зі спадковістю. Гіпоплазія набута здебільшого пов’язана з рахітом.
  • Гіперестезія емалі. Захворювання характеризується високою чутливістю. Людина відчуває біль при прийнятті гарячої чи холодної їжі та напоїв. Руйнів емалі при гіпересієзії немає.
  • Підвищене стирання. Причина швидше за все в аномалії прикусу.
  • Клиновидний дефект. Природа виникнення досі незрозуміла, імовірно, вона полягає в порушенні обміну речовин. Виникає клиноподібний дефект у шийок зуба. Лікується за допомогою встановлення пломб.

Пройти обстеження на наявність таких захворювань на консультаціі стоматолога в Сумах можно в нашій клініці

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.