Ортопедична стоматологія в м. Суми

Ми втрачаємо зуби на протязі свого иття по різним причинам (травми, захворювання). Для того, щоб не страждати через відсутність зубів та продовжувати нормально жити після такої неприємності існує ортопедична стоматологія.

Ортопедична стоматологія сьогодні дозволяє не лише повністю відновити жувальні функції зуба, а й робить їх красивими. У деяких випадках відновлений зуб виходить красивішим за попередній живий. Маючи широкий вибір протезів і матеріалів, лікар-ортодонт здатний вирішити навіть найскладніші завдання.

Спочатку зубні протези ставилися для заповнення прогалин у зубному ряду та відновлення жувальної функції, але сьогодні вимоги клієнтів високі та протези мають відповідати сучасним естетичним стандартам, тобто. бути непомітними на тлі інших зубів.

Всі зубні протези ділять на дві групи: знімні та незнімні. Знімні протези використовують при повній втраті зубів або більшій частині. Однак який протез встановити в тій чи іншій ситуації підкаже лікар.

Протезування зубів (Суми) є складним етапом. Включає кілька етапів, серед яких зняття індивідуального зліпка і створення з цього зліпку протеза, в повній відповідності особливостям пацієнта. Для виготовлення протезів використовують різні матеріали: метал, кераміку, композити та ін.

Дізнатись вартість протезування зубів у Сумах можна за телефоном 

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.