Лікування ясен в домашніх умовах. Лікування гінгівіту

Гінгівіт — одне з найпоширеніших захворювань у галузі стоматології. Не складну фору гінгівіту можна вилікувати у кабінеті стоматолога, а й у домашніх умовах. При лікуванні гінгівіту в домашніх умовах використовують трави, лікарські препарати та проводяться гігієнічні заходи.

Найчастіша причина виникнення гінгівіту полягає в поганій гігієні порожнини рота і при усуненні цієї проблеми, гінгівіт проходить.

Для лікування гінгівіту за допомогою фітотерапії добре підійде відвар їхньої кори дуба або настоянка ромашки та шавлії. Такі настоянки використовуються для полоскання. Вони мають у своєму складі дубильні та антибактеріальні речовини, що заспокоюють ясна та знімають запалення.

Лікування лікарськими препаратами передує консультація у лікаря. Він випише ¦найбільш підходящі препарати, які пацієнт зможе самостійно застосовувати в домашніх умовах. Найчастіше використовуються:

Ромазулан (усуває запалення та має антисептичну дію).

Фарингосепт (таблетки з антисептичними властивостями).

Пропосол (знімає біль та роздратування).

Самостійне лікування гінгівіту не завжди може дати очікуваний ефект. У такому разі допомога фахівця буде потрібна.

Лікування ясен у м. Суми успішно проводять фахівці нашої клініки. Записатися на безкоштовну консультацію можна за телефоном.

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.