Зубна імплантація на сьогоднішній день являє собою найефективніший спосіб відновлення втрачених зубів. Це складний процес, потребуючий від лікаря неабияких знань і навичок. Сама імплантація складається з таких етапів:
- Підготовчий етап. Тут лікар оцінює загальний стан порожнини рота. За необхідності проводить лікування зубів та зняття зубних відкладень. Проводиться комп’ютерне моделювання та розробляється план лікування.
- Етап підготовки кісткової тканини. Якщо кісткової тканини недостатньо для встановлення імплантату, її доведеться наростити.
- Вживлення імплантату в кістку.
- Формування ясен.
- Встановлення протезу.
Найчастіше перед початком протезування у пацієнтів виникає питання щодо третього етапу — імплантату вживлення в кістку. Зупинимося на цьому детальніше.
Процедура імплантату вживлення в кісткову тканину займає приблизно півгодини, але для приживлення знадобиться кілька місяців. Багатьох пацієнтів лякає цей етап, але побоюватися тут нема чого, адже вживлення проводять під анестезією, а якщо є показання – під загальним наркозом.
Імплантація проводиться такими проколами:
- Класичним. Тут лікар розрізає та відшаровує ясна для доступу до кістки. Бором у кістки формується ложе, яке поміщають імплантат. На імплантат ставлять заглушку і накривають яснами. Десна ушивається.
- Мініінвазивним. Такий прокол застосовують для моментальної імплантації. Проколюють відразу обидві тканини, без розрізу ясен. Імплантат вкручується через ясенну та кісткову тканини.
- Фіксацією одразу в зубну лунку. Імплантат встановлюється одразу після видалення зуба. Причому одразу навантажувати імплантат чи залишити час для приготування, вирішує лікар.
Питання, стосовно зубної імплантації у Сумах, можно задати на консультації в нашій клініці