Діоксид цирконію. Властивості матеріалу

Діоксид цирконію

 

Головні властивості коронок з матеріалу Cercon (безметалева кераміка):

  • Естетика. Внаслідок того, що в основі відсутній метал, зуб залишається таким же прозорим як живий. Крім того, технік може напилювати різні відтінки кераміки і повторювати колір зуба. У результаті часто навіть стоматолог не може відрізнити живий і неприродний зуб.

  • Гігієна. На поверхні утворюється менша кількість нальоту, що покращує гігієну.
  • Біосумісність і відсутність алергічних реакцій. Оксид цирконію застосовується в медицині приблизно 20 років, і за цей час алергічних реакцій зафіксовано не було.
  • Фортеця. Те, що оксид цирконію — вельми міцний матеріал, підтверджують напрямки його застосування. До цього часу винятковим ускладненням залишалася висока собівартість матеріалу. Це заважало застосовувати його в стоматології.Останні розробки в спецтехнології виготовлення дозволили розширити спектр використання оксиду циркону. Сьогодні даний матеріал застосовують для створення одиничних коронок і мостів до 4 одиниць.

Оставить ответ

Ваш почтовый ящик не будет опубликован.

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.