Архивы за месяц "Июнь 2022"

Угольная зубная паста: взгляд стоматолога

Зубная паста из активированного угля: простой рецепт | Великая Эпоха

Угольная зубная паста – одна из самых популярных тем в мире красоты в наши дни, но почему? Вы, вероятно, видели в социальных сетях использование активированного угля в масках для лица, в качестве добавок и даже в зубной пасте! Все благодаря его дезинтоксикационным свойствам. Однако, как и у многих домашних средств, есть скептики и сторонники. Давайте посмотрим на обе стороны и закончим рекомендацией специалистов.

Read More →

Часто задаваемые вопросы об окрашивании зубов

Причины и последствия потемнения зубов › Статьи, публикации «Takimed»

Вы, вероятно, видели рекламу домашнего отбеливания зубов или видели новый продукт для отбеливания зубов, просматривая Facebook или Instagram. Возможно, вы даже слышали об услугах отбеливания зубов в кабинете стоматолога. Но знаете ли вы, что вызывает окрашивание зубов и как его предотвратить? Наша профессиональная команда стоматологов готова ответить на эти и другие ваши вопросы об окрашивании зубов.

Read More →

Як запобігти карієсу

Як виникає карієс? Неправильний догляд призводить до появи на поверхні зубів нальоту. Наліт складається з бактерій, частину яких складають стрептококи. Вони мають підвищену здатність спричинити ураження зуба. Початку каріозного процесу передує утворення молочної кислоти-це викликає демінералізацію емалі зуба.

Read More →

Гострий зубний біль

Ви відчували різкий зубний біль, коли начебто все навколо завмирає? Думаю, такі відчуття були в багатьох. Виниклі, здавалося б, з нізвідки і за мить зробили кожен рух болючим. При вдиху повітря, що надходить, викликає біль, Холодна або гаряча їжа викликає біль. У таких ситуаціях одразу треба бігти до лікаря.

Read More →

Якщо у вас чутливі зуби

Зазвичай зубний біль з’являється раптово і думати про щось інше, ніж позбавитись від нього, людина не може. Особливо схильні до виникнення болю чутливі зуби. Кожен п’ятий має чутливі зуби. Не всі ці люди звертаються за допомогою до стоматолога, але лікар не завжди зможе визначити причину болю.

Read More →

Кераміка на основі оксид цирконію

Створення матеріалу найбільш наближеного до виду живих зубів вивело протезування нового рівня. Тепер протез може максимально природно виглядати завдяки прозорості матеріалу, якої не мали металокерамічні протези, навіть виготовлені із золота або платини.

Read More →

Лікування пародонтиту

Болючість, набряклість, неприємні відчуття при чищенні зубів, кровоточивість … Багато людей вважають ці явища тимчасовими і мало не звичайними і навіть не здогадуються, що це ознаки пародонтиту.

Read More →

Як зберегти посмішку здоровою

Складно уявити людину, яка дбає про свою зовнішність і не надає належної уваги красі своєї посмішки. Адже усмішка – невід’ємна частина іміджу людини. Але згідно зі статистичними даними понад 60% людей мають різні проблеми із зубами. Проблемні зуби завдають нам почуття дискомфорту і змушують забувати про свою посмішку.

Read More →