Зубний протез «метелик». Протезування зубів у Сумах

Протезування зубів у Сумах передбачає різні способи відновлення втрачених зубів. Втратити зуби можна навіть у молодому віці. Це може статися внаслідок травми чи розвитку стоматологічних захворювань. Заповнити втрачені зуби можна за допомогою зубних протезів.

Вони бувають знімні та незнімні. Також існують часові конструкції, які встановлюють перед тим, як поставлять постійний протез чи зубну коронку. Одним із таких протезів є протез «метелик». Це знімна конструкція, яка встановлюється на короткий час, щоб зафіксувати здорові зуби, що є сусідами поряд з віддаленим зубом. Цей протез є зубом зі спеціальними кріпленнями з боків, зовні схожими на крила метелика.

Такі кріплення дозволяють протезу утримуватись на місці, чіпляючись за здорові сусідні зуби.

Протез встановлюється для того, щоб сусідні зуби не зрушили убік, для захисту ясен та для збереження естетичної привабливості усмішки людини.

Найчастіше конструкцію встановлюють замість віддаленого або переднього зуба, що випав.

Виготовити протез не так вже й легко. Конструкція має бути точною, щоб стати на потрібне місце та не приносити дискомфорт пацієнтові.

Для цього необхідно буде зробити точний зліпок зуба, який буде видалено. Потім зліпок сусідніх здорових зубів, щоб виготовити кріплення. Після цього і

виготовляється копія зуба та кріплення з нейлону або пластмаси.

Протез також може бути виготовлений не тільки для одного зуба, але і для двох чи трьох, але для цього необхідно, щоб сусідні зуби були міцними та абсолютно здоровими.

Термін служби такої конструкції невеликий до встановлення постійного протеза.

Особливого догляду такі протези теж не потребують. Один або два рази обполоснути їх під теплою водою та обробити спеціальним розчином для зубних протезів.

Протезування зубів у м. Суми проводиться в клініці Brilliant Smile

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.