Зламаний зуб. Реставрація зубів у м. Суми

Бувають випадки, коли стається така неприємна ситуація коли зуб зламався. Це відбувається з різних причин: специфіка роботи, заняття спортом, падіння тощо. Часто зуби ламаються у дітей, які активно бігають у дворі та лазять по деревах та сходах.

Насамперед якщо зламався зуб або у вас, або у вашої дитини, не потрібно панікувати. Наведемо список дій, які потрібно зробити, коли зламався зуб:

  1. Якщо є можливість, зверніться до найближчої стоматологічної клініки.
  2. Намагайтеся зберегти зломлену частину зуба, щоб її можна було показати лікарю.
  3. До зламаного зуба прикладіть холодний компрес.
  4. Якщо травма серйозна і є підозри на перелом щелепи, її слід знерухомити, чимось перев’язавши.

Перелом зуба може бути незначним і не торкатися пульпи. У такому разі лікар відновить форму зуба композитними матеріалами, пошарово формуючи їх необхідну форму.

Виправлення більш серйозних переломів потребують депульпування (видалення пульпи) та відновлення зуба із застосуванням штифтів або вкладок.

Відновлення зуба за допомогою штифта передбачає встановлення штифта на канал зуба, де він кріпиться стоматологічним цементом. Таким чином ми отримуємо основу, за якою з пломбувального матеріалу лікар формуватиме коронкову частину.

Відновити зламаний зуб у Сумах можна у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.