Здоров’я зубів майбутньої дитини Поради дитячого лікаря

Кожна майбутня мати повинна починати піклуватися про дитину потрібно ще до її народження. Зачатки молочних зубів формуються вже на 10-му тижні вагітності.

Інфекції у ротовій порожнині матері призводять до зниження імунітету, що позначається на мінералізації молочних зубів. Тому майбутня мати має завчасно подбати про своє здоров’я.

Варто приділити особливу увагу тому, чим харчується майбутня мама. Погане харчування в період вагітності легко може призвести до руйнування зубів у малюка, що ще не народився. Це підтверджують неодноразові дослідження вчених.

Раціон вагітної жінки повинен включати всі необхідні мінерали і вітаміни. Дефіцит в організмі білка, вітамінів груп А і D, а також кальцію позначається на новонароджених. Перші зубики з’являються у дитини вже через шість місяців, і при нестачі цих вітамінів та мінералів вони будуть пошкоджені, а їх розвиток утруднений.

Дефіцит в організм майбутньої матері вітамінів В6 і В12 збільшує ризик розвитку дефектів ротової порожнини у дитини (вовча паща або заяча губа).

Неправильне харчування та нездоровий спосіб життя майбутньої матері обов’язково позначиться на здоров’ї дитини.

Отримати консультацію дитячого стоматолога у Сумах можна у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.