Якщо відбілювати зуби вдома.

Сьогодні однією з найпопулярніших послуг естетичної стоматології є відбілювання зубів. Професійне відбілювання гарантує якісний результат та безпеку, але не всі хочуть відбілювати зуби в кабінетних умовах, оскільки процедура ця коштує не так вже й дешево.

Не кожна людина, яка бажає мати білу посмішку, звертається до стоматолога. Багато хто вдається до рекомендацій народної медицини.

Рецептів домашнього відбілювання можна знайти в інтернеті безліч. Багато хто з них може завдати шкоди зубам, деякі досить ефективні. Звичайно ж, ефект від домашнього відбілювання не буде таким, як у разі відбілювання в стоматологічному кріслі, але через деякий час зуби дійсно стануть світлішими.

Перед тим, як приступити до домашнього відбілювання, вибравши той чи інший спосіб, слід зрозуміти, що таким чином ми можемо пошкодити емаль і зробити зуби чутливішими.

Якщо домашнє відбілювання пройшло успішно, то для збереження результату слід дотримуватися таких рекомендацій:

  • Процедура відбілювання не дасть результату на все життя, навіть те, що проведене в кабінеті стоматолога. Відбілювання слід проводити з інтервалом 7-8 місяців.
  • Вживайте тверді овочі та фрукти. Вони очищають зуби від нальоту, що впливає колір.
  • Менше вживайте фарбуючих продуктів, таких як міцний чай та кава.
  • Не забувайте користуватися зубною ниткою та чистити зуби двічі на день.

Безпечно відбілити зуби в Сумах можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.