Як спорт впливає на зуби у чоловіків

Вчені з Ганновера (Німеччина) стверджують, що розвитку захворювань ясен у чоловіків передує пасивний та малорухливий спосіб життя або сидяча робота.

Проведені спостереження показали, що чоловіки, які займаються спортом, страждають від захворювань ясен на 40% рідше.

Вчені, які проводили дослідження, переконані, що відсутність фізичних навантажень пов’язана із виникненням запальних процесів у яснах чоловіків середнього віку. Спостереження за групою добровольців із 72 осіб віком від 45 до 65 років, які працюють переважно в офісах і не займалися жодними спортивними вправами, підтвердило слова вчених.

У ході спостережень з’ясувалося, що чим старший чоловік і що менше фізичних навантажень, то більша ймовірність розвитку запальних захворювань.

Захворювання ясен зустрічаються у всіх людей різного віку, і вони є причиною передчасної втрати зубів. У багатьох запальні процеси протікають дуже повільно і зуби часто зберігаються все життя.

Заняття спортом не лише впливає на вагу, а й знижує ризик виникнення гінгівіту, пародонтиту чи пародонтозу. Тому відвідування спортзалу та відмова від шкідливих звичок врятує здоров’я зубів.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.