Як досягти білосніжної посмішки. Професійна чистка в Сумах

Процедура відбілювання зубів на сьогодняшній день -це процедура, до якої люди йдуть без страху. Інші ж стоматологічні маніпуляції для більшостілюдей здаються «страшнішими».

Тут дивуватися нема чому, адже лікування зубів часто передбачає використання бормашинки, від звуку якої в деяких людей мурашки по шкірі. Процедура відбілювання здається абсолютно безболісною, та й на що не підеш, щоб краще виглядати!

Відбілювання зубів проводиться у кабінеті стоматолога. Така процедура під наглядом лікаря найбільш безпечна для зубів і найбільш ефективна, але навіть вона не може гарантувати білий блиск посмішки. Чому так відбувається?

Як відомо, надає жовтуватий або коричневий відтінок зубам барвник, що міститься в продуктах. Так любителі кави чи курці часто мають жовті зуби. Але навіть відмовившись від кави та цигарок і при постійному догляді за зубами білої усмішки може і не бути. Пояснюється це природним кольором емалі.

Абсолютно білі зуби у представників європіоїдної раси не трапляються. Ми маємо емаль з відтінком та регулярними чистками цей відтінок змінити неможливо.

Жовтизну зубам додає наліт. Його потрібно позбутися і в цьому допоможе професійне чищення зубів. Скориставшись такою послугою, зуби стають на кілька тонів світлішими. Слід уникати відбілюючих засобів для зубів із швидким ефектом. Тут завжди існує можливість пошкодження емалі, яку потім відновити не вдасться.

Відбілити зуби в Сумах можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.