Відбілювання зубів народними методами. Відбілювання у Сумах

Відбілювання зубів у Сумах одна з найпоплярнійших послуг. Але не всі хочуть платити за це. Білі зуби завжди вважалися ознакою здоров’я та еталоном краси, тому не буде несподіванкою, що існує безліч народних рекомендацій як зробити зуби білішими.


Розглянемо найпопулярніші поради щодо відбілювання зубів.
Відбілювання зубів ягодами.
Такі ягоди як суниця та полуниця, не тільки ласощі, а й гарний засіб для відбілювання зубів. Відбілювати зуби можна і м’якоттю та соком. Для цього слід протерти зуби. Незважаючи на те, що такий спосіб відбілювання є екологічним, до нього слід ставитися акуратно, оскільки сік ягід містить кислоту і після процедури потрібно почистити пастою зуби.
Настій березового листя.
Це ще один екологічний та доступний спосіб відбілювання. Для цього нам потрібно зробити настій з березового листя (залити окропом півсклянки листя і почекати півгодини). Після двічі на день чистити зуби, попередньо змочивши щітку. Після чищення зубів березовим настоєм потрібно прополоскати рот, оскільки розчин містить речовини, що роз’їдають емаль.
Відбілювання содою.
Напевно, найпопулярніший спосіб самостійно вибілити зуби. Соду додають у зубну пасту та чистять зуби. Цей метод дуже дієвий, хоча може сприяти пошкодженню емалі, оскільки сода є абразивним матеріалом.
Дерев’яна смола.
Деревна смола містить гідроксид калію. Цей компонент сприяє відбілюванню. Смолу наносять на щітку та чистять нею зуби. Тривале використання деревної смоли може негативно вплинути на здоров’я зубів.

Безпечно відбілить зуби у Сумах самими сучасними методами можно у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.