Вартість лікування зубів у м. Суми. Як зменшити суму.

Останні події в країні спричинили зростання цін на всі товари та послуги, включаючи стоматологію. Ціна лікування зубів у Сумах збільшилась.

І якщо відмовитися від того чи іншого делікатесу можна, то відмова від стоматологічного лікування лише виллється в ще більшу суму пізніше, це не кажучи вже про ускладнення захворювання. Як заощадити на стоматологічному лікуванні спробуємо розповісти вам далі.

Для того, щоб перевірити стан своїх зубів та запобігти можливому розвитку захворювання, можна скористатися безкоштовним оглядом. Такі огляди проводять у багатьох клініках. Якщо вердикт одного лікаря вам не подобається, то можна перевіряти його ще раз на безкоштовній консультації в іншій клініці.

Ніколи не пропускайте консультаційних візитів до свого лікаря. Двічі на рік належить робити професійне чищення зубів. Такі заходи запобігають розвитку карієсу та запалення ясен, а відтак скоротять витрати на лікування.

У разі зуба, що розкришився, лікар може порекомендувати відновити його за допомогою коронки. Проконсультуйтеся ще в кількох клініках щодо можливості відновлення зуба за допомогою композитного матеріалу та штифта.

При необхідності протезування зубними коронками або мостами можна заощадити лише на матеріалі протезів. Найдешевшими будуть пластикові коронки, але вони за кілька років втратить свій первісний вигляд. Коронки з металокераміки мають гарну міцність, зовнішній вигляд і термін служби і при цьому їх вартість буде прийнятною для більшості людей.

У разі потреби виправити прикус брекетами заощадити також можна на матеріалі системи, вибравши звичайні металеві брекети.

Дізнатися яка ціна лікування зубів у Сумах можна за телефоном нашої клініки

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.