Турбота про здоров’я при вагітності

Дбати про здоров’я своєї дитини мама має ще до її народження. Здоров’я зубів не виняток. Про свої зуби майбутня мама повинна подбати заздалегідь, щоб під час вагітності уникнути можливих проблем.

На жаль, не всі це розуміють. Йти до стоматолога деякі просто лінуються, а деякі бояться впливу препаратів, що застосовуються при стоматологічному лікуванні. У будь-якому разі при будь-яких стоматологічних проблемах слід звернутися до лікаря.

Сучасні препарати, на думку лікарів, не здатні завдати шкоди майбутньому малюкові, тому використовуються без побоювання.

Доведено, що емоційний стан мами впливає на психіку дитини. Приводом для хвилювання іноді бувають запалені ясна та зубний біль. Щоб цього не сталося у перші місяці вагітності, краще звернутися до стоматолога за консультацією.

Догляд за зубами під час вагітності має бути ще ретельнішим, ніж зазвичай. Окрім щоденного чищення зубів вранці та ввечері, використовуйте флос (зубну нитку) для очищення міжзубного простору. Після кожного прийому їжі прополощіть рот спеціальними бальзамами. Вживайте вітаміни та їжу, що містить необхідні мікроелементи.

А отримати консультацію стоматолога у Сумах можна в клініці Brilliant Smile 

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.