Питання до стоматолога. Дитяча стоматологія в м. Суми

Батьки повинні відповідально підходити до стану здоров’я свого малюка. Це стосується і здоров’я зубів, адже не здорові зуби у дитячому віці впливають на стан майбутніх корінних зубів. Розглянемо найчастіші питання дитячому стоматологу.

Коли слід розпочати профілактику?

Дбати про здоров’я зубів дитини, та й загалом про її здоров’я, слід починати ще до її народження. Слід відмовитися від шкідливих звичок та попередньо провести (за потребою) стоматологічне лікування. Раціон повинен включати всі необхідні вітаміни та мінерали. Перший похід до стоматолога повинен відбутися після прорізання першого зуба.

Коли потрібно видаляти молочні зуби?

Видалення молочного зуба проводиться за показаннями лікаря-ортодонта, а також при зміні прикусу або неможливості проведення терапевтичного лікування.

Коли можна давати дитині жуйку і чи може вона замінити чищення зубів?

Чищення зубів жуйка замінити не зможе, тому вранці та ввечері дитина має звикнути чистити зуби. Жувальну гумку можна давати дітям шкільного віку. Жувати її потрібно після їжі, вона добре допоможе зняти залишки їжі, що прилипли до зубів, а також освіжить дихання. Жувати гумку потрібно не більше п’ятнадцяти хвилин.

Навіщо лікувати молочні зуби, якщо вони зміняться постійними?

Лікувати молочні зуби дуже важливо. Багато батьків цим нехтують, вважаючи лікування молочних зубів не обов’язковим. Передчасна втрата молочних зубів впливає розвиток прикусу. Крім цього, уражений карієсом молочний зуб може зашкодити зачаток постійного зуба.

Отримати консультцію дитяого стоматолога в Сумах в клініці Brilliant Smile можна записавшись за телефоном

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.