Пийте чай, запобігайте карієсу!

Хорошим захистом від руйнування зубів, на думку британських стоматологів, є чай. Справа в тому, що у складі чаю були виявлені речовини, які не дають розвиватися бактеріям на зубах та виробляти кислоту, яка впливаючи на емаль, руйнує її.

Така властивість має як зелений чай, корисний вплив на організм якого давно відомо, так і чорний чай популярний у західних країнах.

Дослідження вчених довели, що вживання чаю перешкоджає виділенню бактеріями клейкої субстанції, одержуваної із цукру. Завдяки цій субстанції на зубах утворюється наліт, у якому живуть хвороботворні мікроорганізми.

Чай є джерелом фтору. Вживання чаю з молоком дає можливість наситити організм кальцієм та фтором – необхідними для зубів мінералами.

Користь чаю була доведена в ході досвіду, при якому добровольці з проміжком півхвилини полоскали рот чаєм за п’ять підходів. Досвід показав, що розвиток бактерій та вироблення кислоти знизилися.

Відмовтеся від солодких газованих напоїв, що руйнують зуби, на користь чаю, і це запобігатиме розвитку карієсу.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.