Протезування зубів в м. Суми. Зубні протези у Сумах

Зуби на протязі нашого життя підлягають різним навантаженням, що не може не сказатися на їх стані. Травми, стоматологічні захворювання, генетичний фактор можуть призвести до того, що ми втрачаємо зуби. Протезування зубів у м. Суми допоможе позбутися цієї проблеми.

Звичайно, не може йти і мови про нормальну якість життя без зубів. Сьогодні у будь-якій сучасній стоматологічній клініці лікар запропонує різні типи протезів для заміщення втрачених зубів. Протезування проводиться як за одиничного дефекту, так і при повній відсутності зубів.

Зубні протези поділяють на дві основні групи – на знімні та незнімні. Також протези бувають повними, частковими, постійними чи тимчасовими. Для кожної індивідуальної ситуації лікар підбере саме те, що потрібне пацієнту, а різноманітність матеріалів дає можливість відновити зуб людям з обмеженим бюджетом.

Найбільш сучасний та фізіологічний метод відновити втрачений зуб є імплантація зубів. Метод є вживлення в кістку опори для штучного зуба. Імплантати встановлюють при створенні опори протезування знімними протезами, а також при заміщенні одного або декількох зубів. Однак, ця імплантація має ряд протипоказань і вимагає попереднього обстеження.

Вартість зубного протезування у м. Суми можна дізнатися на консультації у нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.