Потрібно знати перед протезуванням. Протезування у Сумах

 Абсолютній більшості з нас хоча б раз у житті доведеться зіткнутися з таким видом стоматологічних послуг, як протезування. Протезування зубів у м. Суми – є однією з найпоширеніших послуг.

Втратити зуби ми можемо з різних причин: механічні травми, стоматологічні захворювання, старість. Втрачені чи пошкоджені зуби потрібно замінити чи покрити коронками. Здавалося б, звернувся до стоматолога і тобі надали допомогу, але є ще нюанс, на який треба звернути увагу.

Сучасні методики протезування та матеріали, з яких виготовляють протези, на найвищому рівні, вони зручні та безпечні для пацієнта, але є рідкісні випадки, коли сторонні тіла в ротовій порожнині призводять до зміни імунної системи. Так, на присутність у протезі металевих елементів організм може відповісти алергічною реакцією або при несумісності з деякими матеріалами виникає стоматит.

Такі варіанти не повинні вас лякати. Протезування є абсолютно безпечним і в кожному випадку підбирається найбільш підходяще лікування, проте перед протезуванням слід проконсультуватися з лікарем, про те, які заходи слід вжити для підвищення імунітету перед цією процедурою. Можливо, буде рекомендовано курс вітамінів чи препарати, що підвищують імунітет.

Протезування у Сумах можна провести в нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.