Пломбування дитячих зубів

Батьки не менше за своїх дітей побоюються походу до стоматолога. Тільки на відміну від того, що діти бояться самих лікарів, їхні батьки бояться, що через примхи своїх дітей провести лікування не вдасться.

І справді, за статистикою більше 80% дітей бояться стоматологів і умовити їх не плакати або відкрити рот часто важко.

Для того, щоб відвідування дитячого стоматолога пройшло гладко, батьки самі повинні докласти певного зусилля. За кілька днів до прийому дитині потрібно почати розповідати про необхідність лікувати зубки, що в цьому немає нічого страшного і спробувати перевести все в ігрову форму. У цьому можуть допомогти дитячі кольорові пломби.

Сьогодні запломбувати зуб дитині стало легше. З’явилися різнокольорові пломби. Дитина сама може вибрати колір, що йому сподобався. Так пломбування зубів стає не таким страшним, а навіть цікавим.

До складу дитячих кольорових пломб входить склоіономер та фотополімер. Перший компонент зменшує ймовірність розвитку вторинного карієсу з допомогою вмісту у ньому фтору. Фотополімер дозволяє пломбі під дією лампи швидко затвердіти. Такі пломби мають більш тривалий термін експлуатації та прослужать аж до зміни молочних зубів корінними.

Крім того, наявність кольорової пломби на зубах дитини викликає у нього інтерес до дотримання гігієни ротової порожнини. Малята із задоволенням чистять свої кольорові зубики.

Записатися на прийом дитячого стоматолога в Сумах можна за телефоном

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.