Пародонтит. Способи лікування захворювання

Пародонтит- це запальне захворювання, у якому уражаються околозубні тканини. При пародонтиті відбувається руйнування зубодесневого з’єднання. Це є однією з причин передчасної втрати зубів.

Розглянемо етапи сучасного лікування пародонтиту:

  • Бактеріологічний тест. На цьому етапі буде взято мазок із зубоясенної кишені. Завдяки цьому виявляють збудника захворювання. Після цього проводять тест на реакцію бактерій на антибіотики. На сьогоднішній день відомо понад 500 видів бактерій і для успішного лікування потрібно ідентифікувати вид бактерій у конкретному випадку.
  • Чищення. Лікар проведе чищення зубоясенних кишень та зубів ультразвуком.
  • Проведення озонотерапії. Озон застосовується після чищення для того, щоб знищити бактерії чи віруси. Процедура проводиться безболісно і триває кілька хвилин. Застосування озону дозволило виключити хірургічні маніпуляції.
  • Застосування лазеротерапії. Так як після попередніх етапів є ризик того, що в поглибленнях можуть залишитися бактерії, доцільно застосувати лазер і фотодинамічну терапію. Боліснотворні бактерії будуть пофарбовані та знищені за допомогою лазера на певній частоті.

Ефект від такого лікування настає протягом двох тижнів. Після проведення лікування зникає неприємний запах із рота.

Лікувати ясна у Сумах можна в клініці Brilliant Smile

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.