Ортодонтичне лікування без брекетів

Красива посмішка не може бути без рівних зубів. На жаль, мало може похвалитися рівними зубами від природи. Хтось подбав про це з дитинства, а хтось зрозумів цю потребу у свідомішому віці і тепер соромиться носити на зубах громіздкі ортодонтичні конструкції.

Але прогрес на місці не вартий, і тепер можна вирівняти зуби не привертаючи уваги оточуючих.

Нові ортодонтичні капи, що містять у своїй конструкції щось схоже на надувну кульку, допоможе охочим вирівняти зуби, зробити це не вдаючись до носіння брекетів.

Брекети є ефективним засобом випрямлення зубів, але їх конструкція, на думку пацієнтів, досить негарна і псує зовнішній вигляд. І не дивлячись на те, що сучасні брекети роблять із матеріалів, які не такі помітні на зубах, багато людей відмовляються від послуг ортодонту тільки через те, що соромляться одягати брекети.

Нова ортодонтична каппа Aerodentis дозволяє проводити лікування вночі, а вдень обходитися без будь-яких апаратів на зубах. У її конструкцію входить надувна силіконова кулька, з’єднана трубкою до компресора. Компресор накачує в кульку повітря, а той у свою чергу надає необхідний тиск на зуби. За одну секунду кулька кілька разів спускається і надмається.

Дослідження підтвердили ефективність м’якої пульсації. Розробники системи запевняють, що вирівнювання зубів у такий спосіб відбувається набагато швидше.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.