Лікування ясен народними засобами

Перша ознака, що вказує на початок розвитку хвороби ясен – це кровоточивість. Якщо на зубній щітці почала з’являтися кров після чищення зубів, то ігнорувати це явище не слід, адже запальний процес розвивається і має негативні наслідки аж до втрати зубів.

Для лікування ясен потрібне звернення до фахівця. Залежно від ситуації, він призначить лікування. Як допоміжна терапія ефективні деякі народні засоби.

Кровоточивість ясен має підштовхнути на негайну протидію захворюванню, що розвивається. Народна медицина рекомендує застосовувати відвари та настої лікувальних трав. Вони призначені для полоскання ротової порожнини. Завдяки своїм властивостям вони знімають запалення і знижують кровоточивість. Найчастіше для лікування ясен застосовують такі трави: шавлія, календула, ромашка, осока, арніка та герань.

Ефективним засобом у боротьбі із запаленням ясен вважається сік каланхое або алое. Сік втирають у ясна легким круговим рухом. Можна жувати листя рослин протягом десяти хвилин.

З давніх-давен для зняття запалення ясен використовували мед. Змішавши мед із сіллю його втирають у ясна.

Слід пам’ятати перед тим, як почати застосовувати той чи інший народний засіб, на початку потрібно проконсультуватися зі стоматологом.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.