Лікування карієсу без бормашинки

Багато хто з тих, хто відкладає необхідне лікування зубів на довгий термін, намагається уникнути обробки зуба бормашинкою. Часто саме це найбільше лякає в стоматологічному лікуванні.

На щастя, технології не стоять на місці і сьогодні стоматолог може запропонувати щадний метод лікування карієсу без застосування бормашинки.

Icon – метод лікування карієсу без бормашинки. Вона полягає у нанесенні спеціального складу на уражене місце. Прониклий усередину склад, нейтралізує подальший розвиток захворювання. Такий спосіб зручний на стадії каріозної плями, тому важливо вчасно звернутися до стоматолога.

Як відбувається лікування за допомогою методу Icon?

Процедура проводиться у кілька етапів. Спочатку зуб ізолюють від влучення вологи, потім уражену поверхню обробляють особливим гелем. Пори висушують спиртовим розчином та наносять інфільтрат. Після полімеризації зубну поверхню полірують.

При проведенні такого лікування анестезія не застосовується, оскільки процес проходить безболісно. Великим плюсом методу Icon є відсутність механічного втручання у зубні тканини. У такий спосіб вилікувати карієс можна лише на ранній стадії, а значить нехтувати профілактичними оглядами у стоматолога не варто.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.