Корисний чай для зубів

Здавна відомі корисні властивості чаю, особливо зеленого. Але мало хто здогадувався, що для зубів виявиться корисним дешевий пакетований чай.

На цій думці наполягає низка дослідників, які опублікували свої спостереження у відомому науковому журналі Nutrition Bulletin. За їх твердженням дешеві сорти чаю, що фасуються в пакетики, містять необхідний для здоров’я зубів рівень сполук.

У ході дослідження, в якому були розглянуті 49 різних сортів чаю, вчені помітили, що висока сполука фтору була присутня в чаї без кофеїну і в дешевому пакетованому чаї, тоді як в елітних сортах така сполука була в меншій кількості.

Дані дослідження свідчать, що кількість фторидів найменше зберігається в зеленому чаї, за ним слідує елітний чорний чай, а найбільша кількість фторидів у чашці буде в пакетованому чаї або чаї без вмісту кофеїну (до 1,75 мг).

Фториди, присутні в чаї, здатні підвищити міцність зубної емалі, що є хорошою профілактикою карієсу. Проведені дослідження дали зрозуміти, що вживання кількох чашок на день пакетованого чаю позначиться здоров’я зубів позитивним чином.

На думку вчених, денна норма чаю, що забезпечує необхідну дозу сполук фтору для зміцнення емалі зубів, становить чотири чашки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.