Герметизація фігур у Сумах

Привчати дітей до догляду за зубами потрібно з самого дитинства, і крім того, що дати дітям зубну пасту та щітку, батьки повинні проконтролювати наскільки правильно їхня дитина чистить зуби.

Зубна щітка, звичайно, добре, але навіть правильно чистячи зуби, прибрати весь зубний наліт із зубів практично неможливо. На жувальній поверхні зубів існують борозенки – фісури. У ці фісури потрапляє їжа, яка перетворюється на живильне середовище для мікроорганізмів. У процесі своєї життєдіяльності ці мікроорганізми виділяють кислоту, що руйнує емаль. Так ми отримуємо карієс. Але що робити якщо очистити фісури щіткою дуже складно?

Для того, щоб запобігти розвитку карієсу через те, що у фісурах накопичуються бактерії, проводиться процедура під назвою «герметизація фісур». Герметизацію фісур проводять як дітям, так і дорослим, але більш виправданою ця процедура вважається у разі її дітей. Справа в тому, що дитячі зуби більш сильно схильні до карієсу, ніж зуби дорослої людини, так само карієс на молочних зубах розвивається набагато швидше.

Герметизація фісур передбачає запечатування борозенок на зубах спеціальним складом. Так доступ бактерій до слабозахищених областей зуба перекривається і ризик розвитку карієсу знижується.

Герметизація фісур рекомендована дітям, у яких повністю прорізалися зуби. Ця процедура виправдовує себе, оскільки ризик виникнення карієсу та ранньої втрати зубів значно знижується.

Отримати консультацыю у дитячого стоматолога в Сумах можно в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.