Фізичні вправи врятують ваші зуби

Ніхто не зможе посперечатися із твердженням, що заняття фізкультурою позитивно впливають на стан здоров’я людини та її самопочуття. Спеціальні вправи розроблені при різних захворюваннях (гіпертонія, діабет та ін.). Такі вправи дають змогу прискорити лікування.


Фізкультуру нам намагалися прищепити як норму життя, але, на жаль, займаються нею далеко не всі. Адже людина, регулярно виконує фізичні вправи менше схильний до різних захворювань.
Недавні дослідження показали, що здоров’я зубів та фізкультура так само пов’язані, але лише за умови регулярного виконання вправ.
Дослідження полягало у встановленні взаємозв’язку підтримки ваги, правильному харчуванні та заняттях фізкультурою. Було з’ясовано, що людина, яка виконує вищеописані нормативи, набагато менше схильна до ризику виникнення пародонтиту (менше на 40%). Це стосується й куріння. Люди, які займаються фізкультурою і не палять, схильні до пародонтиту набагато меншою мірою.
Було встановлено і зв’язок стану пародонту із зайвою вагою та фізичною підготовкою людини. З’ясувалося, що ожиріння сприяє виникненню проблем із пародонтом, тоді як фізично розвинена людина набагато рідше має такі проблеми.
Висновок можна зробити один – займайтеся фізкультурою, це не тільки допоможе запобігти стоматологічним захворюванням, але і зміцнить здоров’я в цілому.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.