Бюгельні протези в Сумах

Максимально зберегти здорові зуби – первісне завдання сучасної стоматології. Так само і в ортодонтії, яка для цієї мети має у своєму арсеналі багате різноманіття ортодонтичних систем. Однією з них є піднебінний бюгель.

Не тільки передні зуби вимагають ортодонтичного лікування. Іноді його слід проводити і для корінних зубів. Це роблять, якщо моляри занадто близько розташовані один до одного, і ортодонтичне лікування, що проводиться, може спровокувати їх зміщення.

Для стабілізації молярів у піднебінній дузі використовують піднебінні бюгелі. Вони кріпляться за допомогою лінгвальних замків. Така система сприяє створенню нормального прикусу.

Піднебінний бюгель встановлюється на верхній щелепі між молярами ближче до неба. Носіння такого апарату не становить особливого дискомфорту і звикнути до нього можна досить швидко.

Установка бюгелів доцільна у таких ситуаціях:

  1. При ортодонтичному лікуванні, якому передувало видалення з метою посилення опори та недопущення зміщення зубів уперед.
  2. За потреби повернути моляри.

 

Приймає рішення про необхідність встановлення такої конструкції ваш лікар-ортодонт. Записатись на консультацію ортодонта в Сумах можна по телефону

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.