Альтернативний засіб від зубної болі

Зубний біль часто застає нас зненацька. Немає нічого гіршого за зубний біль, людина не може нормально мислити, працювати і ні про що не думає тільки щоб її позбутися.

Хорошим засобом від зубного болю може бути акмела городня, що росте в тропічних лісах Латинської Америки. На думку стоматологів, воно може стати альтернативою найсильніших знеболюючих препаратів.

Рослина була відкрита близько тридцяти років тому після того, як антрополог Француаза Барбіра Фрідман була в перуанському племені. У неї захворів зуб і їй дали цю рослину, після чого зубний біль припинився.

Екстракт акмели городньої був протестований вченими. Він може бути застосований в анестезії, оскільки сприяє блокуванню больових рецепторів у нервових закінченнях. Гель, отриманий на основі рослини набагато ефективніше, ніж застосовується сьогодні знеболювальний.

Величезним плюсом нового засобу є те, що протипоказань до нього немає, а також немає побічних ефектів. Гель на основі акмели городньої буде кращим для пацієнтів, оскільки повністю складається з натуральних компонентів. Гель здатний замінити сучасні засоби, що застосовуються при стоматологічному лікуванні. Крім того, він може використовуватися для знеболювання дітям.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.