Жовтий відтінок зубів

Білі зуби прийнято вважати міцними та здоровими. Однак повністю білих зубів у природі не існує. Жовта емаль більш міцна, тому що багата на мінерали, але коли ця жовтизна вроджена. Якщо зуби жовтіють з часом, то це ознака впливу на них різних факторів.

Причиною появи жовтизни на зубах у часто служать барвники і їжа. Вживання кави, чаю, ягід або інших продуктів стимулює скупчення в мікротріщинах емалі скупчення пігментів, що дають жовтий відтінок.

Жовті зуби можна побачити  у курців. Тютюнова смола надає зубам коричневого відтінку. Також причиною жовтих зубів може бути недостатня гігієна ротової порожнини.

Не лише шкідливі звички та продукти змінюють колір наших зубів. Причиною можуть бути антибіотики (тетрациклін).

Усувається жовтизна емалі шляхом відбілювання. Вибір способу залежить від ступеня пігментації. Професійне відбілювання, в кабінетних умовах, здатне надати природного тону емалі. Відбілювання зубів – радикальна процедура якої користуються не часто. Методи відбілювання найрізноманітніші: лазерне відбілювання, хімічне та лампове.

Зробити свою усмішку привабливою вам допоможуть лікарі нашої клініки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.