Звертайтесь до стоматолога своєчасно

Стоматологам часто доводиться стикатися з тим, що пацієнти звертаються до них за допомогою вже коли зовсім несила і та чи інша хвороба дала ускладнення.

Та й справді багато хто з нас схильний відкладати похід до стоматолога чи то через страх перед бормашинкою, чи то через економію грошей, чи через нерозуміння важливості своєчасного лікування.

Потрібно розуміти, що якщо піти до стоматолога при перших симптомах захворювання, то лікування пройде швидше, якісніше, дешевше та ймовірність зберегти зуб буде вищою. Однак, не кожна людина розуміє, на що варто звернути увагу. Ось ситуації, за яких не зайвим буде здатися лікареві:

  1. На зубах з’явилися чорні плями. Це говорить про початкову стадію карієсу.
  2. З’явився неприємний запах із рота. Таке явище може свідчити про проблеми з яснами або карієсом.
  3. При чищенні зубів на щітці залишається кров.
  4. Про порушення цілісності зубної емалі свідчить больова реакція при вживанні гарячої/холодної, солодкої/кислої їжі.
  5. Неправильний прикус потрібно виправляти, оскільки це не лише естетичний дефект, а й функціональний. Неправильно розташовані зуби можуть травмувати ясна.
  6. Зуби потемніли. Це може говорити про пульпіт.

При найменших підозрах про проблеми із зубами або яснами слід якнайшвидше звернутися за консультацією. Так можна не лише запобігти розвитку та загостренню захворювання, але й зберегти зуб та заощадити кошти.

Спеціалісти нашої клініки нададуть кваліфіковану допомогу в разі потреби.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.