Зубний протез метелик

Зубний протез “метелик” – це один із типів зубних протезів, який використовується для відновлення втрачених зубів у верхній частині рота. Він називається “метеликом” через свою форму, що нагадує крила метелика.

Зубний протез “метелик” є високоякісним, стійким та надійним засобом відновлення зубного ряду. Він складається з металевої основи, на яку кріпляться штучні зуби. Основа протезу закріплюється на підтримуючих зубах або на імплантатах, якщо вони є в роті пацієнта.

Протез “метелик” виготовляється індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи його анатомічні особливості та бажані результати. Він забезпечує природний вигляд, добре вписується у загальний зубний ряд та забезпечує надійну функціональність при їжі та говорінні.

Якщо у вас виникла потреба у зубному протезі “метелик”, рекомендую звернутися до стоматолога-протезиста або до стоматологічної клініки. Лікар проведе обстеження, розгляне вашу ситуацію та запропонує найкращий варіант зубного протезування для вас.

Отримати консультацію і дізнатися ціни на зубні протези в Сумах можна в нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.