Зубний камінь. Зняти камінь з зубів у Сумах

Зубні відкладення не тільки псують зовнішній вигляд наших зубів, вони несуть значно більшу небезпеку. За відсутності гігієни зубний наліт твердне, перетворюючись на зубний камінь.

Зубний камінь здебільшого утворюється на зубах, які беруть участь у процесі пережовування їжі, цим природно очищаючись.

Зубний камінь провокує запалення ясен. Спочатку ясна почне кровоточити. Для того щоб перешкодити дії бактерій, виділяється ясенна рідина, яка омиває опорний апарат. Складові рідини сприяють збільшенню зубного каменю та подальшому розростанню його вглиб ясна. Під каменем розвиваються мікроорганізми, що викликають карієс та запалення.

Якщо вчасно не зняти зубний камінь, ясна починає відшаровуватися і утворюється ясна кишеня, в яку потрапляють бактерії. Виникають хронічні захворювання.

Проростаючи під ясна, зубний камінь порушує харчування зуба. Через деякий час зуб стає рухливим та випадає.

Самостійно зняти зубний камінь не можна. Спроби його зняти можуть закінчитися травмуванням та пошкодженням емалі, що лише погіршить проблему. Сучасні апарати дозволяють знімати камінь абсолютно безболісно і не завдаючи шкоди навколишнім тканинам, тому слід звернутися з проблемою до свого стоматолога.

Зняти зубний камінь у м. Суми можна у нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.