Зубний біль під час вагітності

Навіть у майбутніх мам, які стежать за здоров’ям своїх зубів, бувають випадки виникнення зубного болю.

Яку небезпеку несе у собі зубний біль під час вагітності?

Під час  вагітності зубний біль – це передусім небажаний стрес. Стреси, як відомо, шкідливі і для мам і для майбутніх малюків. Причиною зубного болю у вагітних найчастіше є пульпіт або періодонтит. Ці хвороби є джерелом інфекції і можуть вплинути на розвиток дитини, що ще не народилася. Тому при появі больових відчуттів необхідно негайно звернутися до лікаря для вжиття відповідних заходів.

Під час лікування зубного болю застосування наркозу викликає побоювання у жінок. Звичайно якщо біль не сильний і можна перетерпіти, застосовувати анестезію не варто. Але що ж робити, коли біль сильний? Лікар запропонує більш щадні засоби для анестезії, такі як лідокаїн або ультракаїн. Ці препарати визнані лікарями всього світу як найбільш лояльні.

Щодо рентгена виникає теж чимало питань. Чи шкідливо робити рентген при вагітності? Рентген цілком допустимо. Куди більшої шкоди може завдати інфекція, що поширюється організмом майбутній мамі.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.