Зубні коронки в Сумах. Міфи про коронки

Протезування зубів коронками у Сумах – це найбільш популярний метод протезування. Незважаючи на це деякі пацієнти до останнього відтягують встановлення коронки. Хтось мотивує це тим, що коронка виглядає не натурально, хтось, наслухавшись різноманітних нісенітність.

Розглянемо найпоширеніші міфи про зубні коронки.

Запломбувати зуб краще, ніж поставити коронку. Звичайно, що пломбування виходить дешевше, але встановлення декількох пломб на один зуб не додає йому міцності і його руйнування – це питання часу.

Зуб під коронкою руйнується. Це може відбутися, але не з вини самого протезу. Це трапляється з причини сильно зруйнованого зуба ще до початку протезування. В цьому випадку коронка- це тимчасове рішення. Краще звернутися до встановлення імплантату. Також це відбувається після поганої якості протезування та відсутності належної гігієни.

Зуб треба дує сильно обточувати. Так, до недавно так і було, однак сучасні коронки потребують мінімального оточення зуба.

Повторна установка коронки неможлива. Це залежить від того, як була установлена перша коронка і як був обточений зуб. Якщо пацієнт своєчасно звернувся до стоматолога і процедура була проведена правильно, то коронку можна буде поставити повторно.

Якщо кваліфікований стоматолог радить протезування коронкою, то слід до нього прислухатись.

Отримати консультацію по протезуванню зубів у м. Суми можна в нашій клініці.

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.