Зубні коронки в м. Суми. Необхідно знати

Протезування зубів у Сумах проводиться згідно сучасних вимог. Зубна коронка – зубний протез, що найбільш часто встановлюється. Причиною, за якою буде прийнято рішення про встановлення зубної коронки, може бути широке каріозне ураження, перелом, небажаний колір і т.д.

У будь-якому випадку зубна коронка має якісно відновлювати втрачені функції зуба.

На сьогоднішній день зубні коронки виконуються із різних матеріалів. Вони можуть бути: металевими, металокерамічними, керамічними без вмісту металу. Від того з якого матеріалу зроблена коронка залежить її прекрасний зовнішній вигляд і ціна. Але незважаючи на різницю в ціні та матеріалі всі коронки повинні відповідати певним вимогам.

До обов’язкових вимог до коронки відносять:

  • Після встановлення коронки пацієнт не повинен відчувати обмежений рух нижньої щелепи, тобто коронка не повинна порушувати прикус.
  • Щільне прилягання зубної коронки до тканин зуба категорично неприпустимо, особливо якщо це прилягання у районі шийки зуба.
  • Естетична норма не повинна бути порушена.
  • Перевищення глибини зубоясенної борозенки довжиною коронки неприпустиме.
  • Край коронки не повинен бути товщим за зубодесневу борозенку.

Якість зубної коронки багато в чому залежить від правильного зняття зліпка. По зліпку буде виготовлено коронку зубним техніком. Тому при виборі клініки, де проводитиметься протезування, варто звертати увагу не лише на вартість послуги, а й на кваліфікацію лікаря та відгуки пацієнтів. Попросіть показати приклади роботи.

Якісно встановити зубну коронку в м. Суми можна в клініці Briliant Smile

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.