Зубна імплантація в питаннях та відповідях

Зубна імплантація в Сумах вже здобула свою популярність, і багато людей цікавляться нею як альтернативою протезуванню традиційному. Звичайно ж виникає у пацієнтів і безліч питань з цього приводу. Загалом питання схожі. Розглянемо найпоширенішіі.

Чи боляче встановлювати імплантати?

Імплантація зубів – це хірургічне втручання, яке проводиться під місцевою анестезією. Може застосовуватися седація. Необхідний засіб обирає лікар. Операція проходить з максимальним комфортом для пацієнта. Після проведення імплантації лікар призначає необхідне знеболювальне.

Імпланти на нижню та верхню щелепу. Яка різниця?

Різниця є. Справа в тому, що коріння зубів верхньої щелепи впираються в гайморову пазуху. Може знадобитися попередня операція з підняття дна пазухи.

В якому віці можна ставити зубні імплантати?

Зубні імплантати дозволяється встановлювати з 18и років. Що стосується похилого віку, то тут обмежень немає, якщо є можливість, то можна ставити і в 80 років.

Коли не можна ставити імпланти?

Перед імплантацією лікар проводить дослідження на предмет протипоказань. До абсолютних протипоказань відносять: цукровий діабет, онко захворювання, хвороба крові, несприйняття анестетиків організмом.

Яка ціна зубних імплантів в Сумах?

Ціну та умови встановлення імплантатів можна дізнатися на консультації. Записатись можна за телефоном

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.