Зняти зубний камінь в Сумах

 Видаляти зубний камінь в Сумах треба за допомогою професійних засобів. Зубні камні – явище, яке краще не ігнорувати. Вони, звичайно ж, не турбують людину, але несуть загрозу розвитку карієсу та запальних захворювань ясен. Крім цього, зубний камінь є естетичним дефектом.

Найчастіша причина утворення зубного каменю – поганий догляд за зубами. Нехтуючи чищенням зубів. Ми допускаємо скупчення нальоту. Згодом цей наліт твердіє та утворює зубний камінь.

Навіть якщо ви регулярно чистите зуби, але робите це неправильно, зубний камінь обов’язково з’явиться, тому що стара чи м’яка щітка не повністю очистить зуб.

Зубний камінь – явище, що часто зустрічається у любителів сигарет. Усьому виною осідання на зубах тютюнової смоли. Смоли затримуються на поверхні зубів і після деякого часу тверднуть і перетворюються на камінь.

Усунути зубний камінь в домашніх умовах практично неможливо, до того ж є великий ризик пошкодження зубної емалі.

Зубний камінь можна видалити в стоматологічній клініці. Спочатку стоматологи видаляли зубне каміння за допомогою призначених для цього інструментів. Процедура ця була не приємною. Тепер зубний камінь видаляють ультразвуком. Спеціальний апарат створює вібрацію певної частоти. Зубний камінь під дією ультразвуку руйнується, а емаль при цьому залишається недоторканою. Ще однією перевагою використання ультразвуку є відбілюючий ефект. Зуби після процедури стають на пару тонів світлішими.

Зняти зубний камінь в Сумах можна у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.