Зняти зубний камінь у Сумах

М’який зубний наліт, що осідає на зубах, є першою стадією утворення зубного каменю. Правильне чищення зубів може запобігти появі зубного каменю, але далеко не всі правильно чистять зуби. Зубний наліт осідає не лише на доступній для зубної щітки поверхні зубів.

Забиваючись у щілини між зубами, наліт стає, практично, недосяжний для щітки. Поступово накопичуючись на поверхні зубів відбувається процес цементування. Ці тверді відкладення називаються зубним каменем.

Слід зауважити, що уникнути появи зубного каменю практично неможливо. Можна лише частково запобігти утворенню відкладень. Поява зубного каменю – це справа часу. У кожної людини утворення зубного каменю відбувається з різною швидкістю. Це залежить від регулярного видалення зубного нальоту та особливостей організму. Видалення зубного каменю із поверхні зубів можливе лише за відвідуванні стоматолога. Найчастіше зняття зубного каменю відбувається за допомогою ультразвуку. Ця процедура абсолютно безболісна та ефективна. У жодному разі не намагайтеся зняти зубний камінь народними методами. Зняття зубного каменю в домашніх умовах нічого, крім шкоди, вам не принесе.

Записатись на видалення зубного каменю у м.Суми можна по телефону.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.