Знімні зубні протези. Недоліки.

Знімні зубні протези – це вид зубних протезів, які можуть бути вийняті з ротової порожнини пацієнта. Основні недоліки знімних зубних протезів включають:

  1. Незручність в експлуатації: Знімні зубні протези можуть бути незручними в експлуатації, оскільки вони можуть рухатися під час їди або говоріння, що може спричинити дискомфорт для пацієнта.
  2. Потреба в регулюванні: Знімні зубні протези можуть потребувати регулювання, щоб забезпечити правильне прилягання до ясен пацієнта. Якщо протез не прилягає правильно, то може бути дискомфорт, подразнення або навіть біль в яснах та роті.
  3. Можливість пошкодження: Знімні зубні протези можуть бути пошкоджені, якщо їх випадково випадково розбити, втратити або залишити на сонці або високій температурі.
  4. Обмежена функціональність: Знімні зубні протези можуть обмежувати певні види їжі, які можуть бути складними для жування або пережовування.
  5. Зниження впевненості в собі: Знімні зубні протези можуть знижувати впевненість в собі пацієнта, оскільки вони можуть виглядати штучно або неестетично.

Однак, знімні зубні протези мають деякі переваги, такі як можливість легкого видалення для чищення та догляду, а також те, що вони не вимагають втручання в природний зубний ряд. Кінцеве рішення про те, який вид зубних протезів вибрати, повинен приймати лікар, звааючи на індивідуальні особливості пацієнта.

Отримати консультацію стоматолога стосовно протезування зубів в м. Суми можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.