Застосування анестезії в дитячій стоматології

Застосування анестезії в дитячій стоматології

 

У сучасній стоматологи вважається нормою безболісне лікування зубів. І навіть коли дитина боїться уколів, стоматолог проведе анестезію таким чином, що малюк нічого не відчує.

У наші дні діти вживають велику кількість цукровмісних продуктів, що неодмінно призводить до карієсу. Карієс молочних зубів, як і карієс постійних необхідно лікувати. Однак дуже складно привести дитину до стоматолога і змусити його не боятися. Саме для уникнення страху перед стоматологами в майбутньому, прийом повинен проходити швидко і безболісно.

Стає широким застосування такої безболісної методики, як обробка зуба хімічним препаратом, який розм’якшує дентин. Після цього уражена частина просто вискоблюється, а здорова частина зуба залишається цілою.

Якщо зуб пошкоджений сильно і без уколу не обійтися – проводиться поверхневе знеболення за допомогою гелю або спрею, які зроблять місце уколу нечутливим. Укол виробляється спеціальною сучасної ультратонкої голкою, а знеболювання настає протягом 5 хвилин.

Крім сучасних безболісних методик сам стоматолог встановлює довірчі відносини з дитиною, що допомагає малюку подолати всі свої страхи.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.