Засоби для відбілювання зубів

Гарна біла посмішка за всіх часів вважалася еталоном краси. І для того щоб зробити зуби біліш  привабливішими люди застосовували всілякі засоби. Сьогодні існує маса безпечних способів зробити свої зуби білішими навіть при регулярній гігієні ротової порожнини.

Що допоможе відбілити зуби при регулярній гігієні?

Щоденна гігієна ротової порожнини передбачає використання зубної пасти, ополіскувачі чи зубні порошки. Однак, незважаючи на те, що реклама кожного з цих продуктів запевняє в їхній ефективності, ідеальної білизни з їх допомогою домогтися не вдасться.

Відбілюючі зубні пасти мають ефект нейтралізації пігментів із зубної поверхні. Пасти видаляють поверхневий наліт, оскільки містять абразивні речовини. У разі відсутності на зубах нальоту використання такої пасти не дасть ніякого ефекту крім того, що утворюють мікродрапини на емалі. Часте застосування таких паст призведе до підвищення чутливості, тому людям, у яких і без того чутливі зуби, використовувати пасти, що відбілюють, не рекомендується.

Існують зубні пасти глибокої дії. До їх складу входить перекис водню та ремінералізуючі компоненти. За допомогою такої пасти можна видалити пігменти у глибших шарах зуба.

Для відбілювання зубів використовують окрім паст ще й ополіскувачі. У їхньому складі також міститься перекис водню низької концентрації, але ефект від таких ополіскувачів невеликий. Зуби посвітлішають лише на пару тонів.

Використання зубного порошку є рідкістю. До складу порошку входить крейда, яка через свою високу абразивність згубно впливає на емаль.

Безпечно зробити зуби білішими можна застосавши одну з методик професійного чищення, яку можуть запропонувати спеціалісти нашої клініки

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.