Запалення ясен. Причини та симптоми

Здорові ясна є важливою складовою загального стану ротової порожнини. Проте, іноді виникають проблеми, такі як запалення ясен, яке може бути досить неприємним та впливати на якість життя. Давайте розглянемо причини та симптоми запалення ясен.

Однією з найпоширеніших причин запалення ясен є недостатня гігієна порожнини рота. Недбалість у догляді за зубами та недостатнє чищення зубної щітки можуть сприяти утворенню бактерій та нальоту на поверхні ясен. Це може призвести до подразнення та запалення.

Іншою причиною запалення ясен є наявність зубного нальоту та зубного каменю. Нальот – це м’яка плівка, що утворюється на зубах, а зубний камінь – це тверді відкладення, яке утворюється внаслідок камінного нальоту. Ці утворення можуть провокувати запалення ясен та викликати кровоточивість та пухлину.

Неправильний прикус та неправильне розташування зубів також можуть бути причиною запалення ясен. Коли зуби неправильно з’єднуються під час прикусу, це може створювати надмірний тиск на певні ділянки ясен, що призводить до запалення та незручностей.

Серед симптомів запалення ясен можуть бути помітні червоність та пухкість ясен, кровоточивість під час чищення зубів або їжі, неприємний запах з рота, поява ясенних кишеньок, відчуття болю або незручностей під час жування.

Якщо ви помітили будь-які з цих симптомів, важливо звернутися до стоматолога. Він зможе провести огляд та визначити причину запалення ясен. Лікування запалення ясен може включати професійне чищення зубів, видалення зубного каменю, виправлення неправильного прикусу або надання порад щодо правильного догляду за зубами та яснами.

Запалення ясен – серйозна проблема, яку не слід знехтувати. Вчасна діагностика та лікування допоможуть попередити подальше поширення запалення та зберегти здоров’я ясен та зубів. Регулярний огляд у стоматолога та дотримання правильної гігієни ротової порожнини є ключовими факторами у попередженні запалення ясен та збереженні здорової посмішки.

Запам’ятайте, що здорові ясна є основою здорових зубів, тому вкладайте зусилля у догляд за своїми яснами та зубами.

Лікувати ясна в Сумах можна в клініці Brilliant Smile 

 

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.