З чого роблять зубні мости?

Зубні мости – це ортопедична конструкція, яка використовується для відновлення зубного ряду. Така конструкція використовується вже не перше десятиріччя і зарекомендувала себе як хороший спосіб відновити відсутні зуби.

За допомогою зубного моста відновлюють жувальну та естетичну функції. Назва вибрана не випадково. Сама конструкція нагадує підвісний міст де опорою слугують  зуби покриті коронками, а між ними закріплені штучні зуби.

Для виготовлення зубних мості використовують різні матеріали. То мости можуть бути:

  • Металевими. Такі мости наразі практично не використовуються з огляду на відсутність естетичності. Проте ці протези найдешевші і мають високу міцність.
  • Металлокерамічними. Металеву конструкцію покривають шаром кераміки для більш натурального зовнішнього виду. Це самий популярний вид зубного мосту зважаючи на прийнятну ціну і експлуатаційні характеристики.
  • Керамічними. Чудовий зовнішній вигляд, але відсутність каркасу робить такий протез не здатним витримувати високі навантаження.
  • Пластиковими. Такі мости зазвичай використовують як тимчасові.
  • На основі діоксин цирконію. Це найсучасніший варіант. Він поєднує в собі високу естетику, міцність і надійність та довгий строк служби. Не викликає алергічних реакцій організму.

Встановити зубний міст в м. Суми можна в нашій клініці.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.