Яким вітаміном слід боротися з карієсом

В обміні речовин в організмі, а також у формуванні кісткової тканини значну роль відведено вітаміну D. Американські дослідники в ході спостережень виявили взаємозв’язок частоти захворювань на карієс у дітей і рівнем вітаміну D в їх організмі.

Дослідження показали, що в дітей із дефіцитом вітаміну D висока ймовірність захворіти карієсом, причому каріозні поразки у разі мають великий характер.

Вітамін D дуже цікавий, тому що надходить у наш організм не лише через їжу. Крім продуктів харчування, якими ми поповнюємо запас в організмі вітаміну D, він ще виділяється при попаданні сонця на нашу шкіру, тому засмага чудово підійде для поповнення запасів вітаміном D. І не потрібно перебувати на сонці весь день, досить коротких сонячних ванн.

Безперечно, що не тільки вітамін D впливає на виникнення карієсу, факторів, що викликають цю недугу вистачає, але необхідний рівень вітаміну в організмі знижує ймовірність проблеми.

Через те, що у дітей формування кісток тільки відбувається, денна норма вітаміну D у них більша, ніж у дорослих. Батьки повинні включити до раціону своєї дитини продукти багаті на цей вітамін. Можна ще вживати вітаміни, які продаються в аптеках.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.